Hakkımızda
1976 yılında römork imalatı ile araç ekipmanları sürecine üretimine başlayan firma 1993 yılında Kocaeli’de kurumsallaşma sürecine ilk adımı atarak Alper Tanker Ltd. Şti firmasını kurmuş ve faaliyetlerine halen Alper Tanker Ltd Şti adı altında devam etmektedir.

Firma imalat sürecine su sektörünün önde gelen firmalarına tanker tedariki ile başlamış sektörün de hızlı gelişimiyle kendisini tanker imalatı konusunda geliştirmiş ve araç üstü paslanmaz tanker, paslanmaz depolama tankları imalatında kendi sektörün önde gelen firmaları arasına girmiştir.

Alper Tanker Ltd Şti günümüzde kimyasal maddeler taşımacılığı yapan ve lojistik faaliyetler gösteren firmaların araç üstü paslanmaz tankerlerini, stoklama tanklarını, reaktörlerini, karıştırıcı mikserlerini tedarik etmekle beraber üretim alanına dâhil ettiği arazöz, vidanjör imalatları ile belediyelerin ve diğer hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçlarına karşılık vermektedir.

34 yıllık tecrübeye ve 19 yıllık kurumsal geçmişe sahip olan firmamız alanında yeni vizyonlara açık, prensipli ve tecrübeli kadrosuyla sektörün ihtiyaçlarına karşılık vermeye sizlerin desteği ile devam etmektedir.

alper tanker

 
Ürünler
Paslanmaz Tanker
Paslanmaz Depolama Tankı
ISO Tank (Konteyner Tank)
ISO Tank (Konteyner Tank) Revizyon
Paslanmaz Mikser
Akaryakıt Tankları
Akaryakıt Tankeri
Arazöz
Vidanjör
Reaktör ve Eşanjör
Anasayfa  İletişim  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji